FuturumShop.nl gebruikt cookies voor een betere winkelervaring. Deze melding niet meer tonen.
FuturumShop - Sport is our passion

Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze

Kies uw maat
 
L Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
 

adviesprijs 399.00

235.95

Inclusief 21% BTW
Recent kochten 2 andere klanten dit artikel ook!
Gratis verzending & retournering

Stuur dit product door naar jezelf, familie, vrienden of collega's.

*
Mailtje is succesvol verzonden.
Er is helaas iets mis gegaan bij het versturen.

Productomschrijving

De Aspire is gemaakt voor de beginnende en ervaren triatleten. Het pak wordt door gebruikers geprezen om de hoge flexibiliteit rond de schouders, het goede drijfvermogen en de mogelijkheid om het pak snel uit te trekken. Dit geeft een ongekende vorm van bewegingsvrijheid en voorsprong tijdens het zwemmen en het wisselen van discipline. Er is een Aqua Dynamic Nano coating aangebracht op het hele pak, dit minimaliseert de weerstand. De panelen en dikte van de Aspire zijn zo gemaakt dat het één van de meest comfortabele wetsuits is van Zone3.

Bovenlijf
Het grootste paneel loopt van de borst tot de knieën, dit 5mm dikke paneel verhoogt het drijfvermogen van het pak aanzienlijk. Op de onderarmen zit een 3D paneel dat het oppervlak van de arm vergroot wat vervolgens maakt dat je meer water weg kan duwen en dus meer snelheid kan maken. De Aspire is aan de uiteinde van de mouwen en de broekspijpen voorzien van Pro Speed Cuffs TM (manchetten) voor het snel kunnen aan- en uittrekken van het pak. De rits opent van onder naar boven, ook hierdoor is het pak sneller uit te trekken. De schouder panelen zijn zeer flexibel en zijn zo ontworpen dat de zwemslag zo lang mogelijk kan zijn. Je kan dus efficiënter zwemmen en je energie sparen voor de uitdagingen die nog voor je liggen.

Onderlijf
De panelen op de heupen, billen en benen zijn gemaakt van een verschillende hoogwaardig materialen. De dikte van alle gebruikte materialen op het onderlichaam is 5mm.Dit is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU (International Triathlon Union).

Specificaties Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze

  • Dikte: variërend van 2 mm tot 5mm
  • Uniek Yamamoto ontwerp verzekerd allround flexibiliteit, comfort en topprestaties
  • Aqua dynamic coating zorgt voor de laagst mogelijke weerstand in het water
  • Voelt als een tweede huid
  • Schouder delen komen bij uitstrekken onder spanning te staan voor een sterkere slag
  • Pro Speed Cuffs TM (manchetten) voor het snel kunnen aan- en uittrekken
  • 3D panelen dat het oppervlak van de arm vergroot, dus meer power
  • Hoogwaardige YKK rits voor eenvoudig aan en uittrekken
  • Rits: achterzijde, voorzien van koord
  • Bijzonder hoogwaardig en stijlvol ontwerp
  • Kleur: Zwart/Paars/Zalmroze

 

Bundels

Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze - Veel andere klanten combineerden dit product met:

  • Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    meer info
    Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    +
    Zone3 Nummerband met Lycravakje
    meer info
    week 7
    Zone3 Nummerband met Lycravakje

    418.00

    254.95

  • Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    meer info
    Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    +
    Zone3 Siliconen Badmuts Zwart
    meer info
    week 7
    Zone3 Siliconen Badmuts Zwart

    407.00

    243.95

  • Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    meer info
    Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    +
    Zone3 Vapour Zwembril Revo Zwart/Goud
    meer info
    week 7
    Zone3 Vapour Zwembril Revo Zwart/Goud

    438.00

    271.90

  • Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    meer info
    Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze
    +
    Zone3 Hand Paddles Zilver
    meer info
    week 7
    Zone3 Hand Paddles Zilver

    416.50

    253.45

 

Maattabel Zone3


Maattabel Wetsuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomtrek (cm)
Small163-17355-6579-91
Small / Medium170-17862-7089-97
Small Tall175-19164-7289-97
Medium173-18368-7497-102
Medium Tall175-19168-7897-102
Medium Large173-18875-82102-107
Large178-19182-92107-112
X Large183-19692-100112-122
XX Large183-19697-115117-127

Maattabel Wetsuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomtrek (cm)
X Small
147-163
46-53
79-84
Small
160-168
54-61
84-89
Small Medium
157-168
60-70
91-97
Tall Small
170-183
54-64
84-91
Medium
165-178
60-67
89-94
Large
168-183
68-78
94-99
X Large
168-198
73-83
99-107

Maattabel Trisuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomvang (cm)Taille (cm)
X Small157-17054-6081-8666-76
Small168-17862-7286-9771-79
Medium170-18568-7891-10279-84
Large175-18878-86102-11286-97
X Large178-19685-95112-12291-102
XX Large178-19690-105117-12791-107

Maattabel Trisuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomvang (cm)
Taille (cm)
X Small
152-16340-5071-8161-66
Small
157-16845-5576-8666-74
Medium
163-17555-6086-9776-81
Large
168-18360-6591-10281-91


 

Klantbeoordelingen

Zone3 Aspire Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze

Mijn beoordeling schrijven Schrijf een beoordeling en maak kans op een waardebon t.w.v. €50.00
 

Vragen m.b.t. levertijd kun je sturen naar support@futurumshop.nl

› Stel een vraag

Andrea
Ik ben op zoek naar een wetsuit voor triatlons. Ik heb alleen het probleem dat ik 163 groot ben en een smalle taille heb en brede heupen. Voor de bovenkant zou ik een small moeten hebben voor de onderkant l. Ik heb bij een andere webwinkel een vriuwensuit small en mannensuit m gepakt. In het vriuwenpak kwam het pak niet verder tot mijn knie, ook het mannenpak zat wat strak. Ik vraag me dus af wat een goed pak/maat zou zijn. Alvast bedankt. Ps ben een vrouw
Samantha
Wat vervelend dat u moeite heeft met de juiste maat selecteren. Een wetsuit moet wel strak zitten, in het water wordt deze namelijk iets ruimer. Voornamelijk de taille en borstomvang is van belang. Dit kan zowel een mannen als vrouwen wetsuit zijn. Ik wil u adviseren om meerdere maten en pakken te bestellen zodat u deze naast elkaar kan passen. U kunt dan een keuze maken welk wetsuit het beste zit.
 Stel jouw vraag

Heb je een vraag over dit product? Plaats deze dan hier en wij zullen je zo spoedig mogelijk antwoorden.





*