FuturumShop.nl gebruikt cookies voor een betere winkelervaring. Deze melding niet meer tonen.
FuturumShop - Sport is our passion

Zone3 Aquaflo Plus Trisuit Navy/Koraalrood Dames

Kies uw maat
 
XS Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
 

adviesprijs 130.00

84.95

Inclusief 21% BTW
Gratis verzending & retournering

Stuur dit product door naar jezelf, familie, vrienden of collega's.

*
Mailtje is succesvol verzonden.
Er is helaas iets mis gegaan bij het versturen.

Productomschrijving

Dit triatlon pak ziet er fantastisch uit. De Aquaflo Plus Trisuit heeft een gebalanceerde compressie, goed ademend vermogen en een dynamische fit. Triathlon heeft dit suit uitgeroepen tot best-buy! Dit trisuit is gemaakt van Aquaflo een snel en comfortabel materiaal. Het ontwerp van het pak en de teflon coating zorgt dat de Aquaflo trisuit waterafstotend is. Dit heeft een groot voordeel tijdens het zwemmen. Alle naden zijn plat gestikt voor een zo goed mogelijk verbinding tussen de panelen en het voorkomen van irritatie.

Over de gehele lengte van de ruggengraat loopt in het Aquaflo trisuit een Air-Seam. Dit is mesh materiaal dat zich aanpast aan de ergonomie van je rug. Warmte en transpiratie kan eenvoudig door het mesh weg waardoor je het nooit té warm hebt. Air-Seam is zo gemaakt dat het minimale weerstand heeft. Op de rug zitten twee zakken om bijvoorbeeld sportvoeding tijdens het sporten binnen handbereik te hebben.

De broekspijpen, hals en armgaten zijn afgewerkt met een extra flexibel materiaal wat zorgt voor meer comfort. De broekpijpen zijn aan de binnenzijde afgewerkt met silicone UFO anti-slip. Dit voorkomt dat de broekpijpen te ver omhoog kruipen en voorkomt irritatie. De binnenzijde van de rits is afgewerkt met een extra laag waardoor de rits geen irritatie geeft op de borst.



Specificaties Zone3 Aquaflo Plus Trisuit Navy/Koraalrood Dames

  • Aquaflo™ materiaal voor lage water weerstand, waterafstotendheid en hoog comfort
  • Rits op de rug met gestroomlijnde lus
  • Tri-lite zeem: minimale water absorptie, hoog comfort en naadloos
  • Total Zip protection: de gehele rits is aan de binnenzijde afgewerkt met zacht materiaal voor optimaal comfort
  • Nauwsluitende pasvorm zonder af te knellen of irritatie
  • UFO Leg Grippers: de broekpijpen zijn afgewerkt met silicone UFO anti-slip materiaal
  • Platgestikte naden voor lage weerstand en maximaal comfort
  • Kleur: Navy/Koraalrood

Het zeem
De Tri-lite zeem is een wedstrijd specifieke zeem. Het zeem is zo ontworpen dat het tijdens het zwemmen zo min mogelijk water opneemt en het tijdens het lopen en zwemmen niet in de weg zit. Het zeem is precies dik genoeg om tijdens alle disciplines functioneel te zijn. De fijne stiksels irriteren niet.

 

Maattabel Zone3


Maattabel Wetsuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomtrek (cm)
Small163-17355-6579-91
Small / Medium170-17862-7089-97
Small Tall175-19164-7289-97
Medium173-18368-7497-102
Medium Tall175-19168-7897-102
Medium Large173-18875-82102-107
Large178-19182-92107-112
X Large183-19692-100112-122
XX Large183-19697-115117-127

Maattabel Wetsuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomtrek (cm)
X Small
147-163
46-53
79-84
Small
160-168
54-61
84-89
Small Medium
157-168
60-70
91-97
Tall Small
170-183
54-64
84-91
Medium
165-178
60-67
89-94
Large
168-183
68-78
94-99
X Large
168-198
73-83
99-107

Maattabel Trisuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomvang (cm)Taille (cm)
X Small157-17054-6081-8666-76
Small168-17862-7286-9771-79
Medium170-18568-7891-10279-84
Large175-18878-86102-11286-97
X Large178-19685-95112-12291-102
XX Large178-19690-105117-12791-107

Maattabel Trisuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomvang (cm)
Taille (cm)
X Small
152-16340-5071-8161-66
Small
157-16845-5576-8666-74
Medium
163-17555-6086-9776-81
Large
168-18360-6591-10281-91


 

Klantbeoordelingen

Zone3 Aquaflo Plus Trisuit Navy/Koraalrood Dames

Mijn beoordeling schrijven Schrijf een beoordeling en maak kans op een waardebon t.w.v. €50.00
 

Vragen m.b.t. levertijd kun je sturen naar support@futurumshop.nl

› Stel een vraag

 Stel jouw vraag

Heb je een vraag over dit product? Plaats deze dan hier en wij zullen je zo spoedig mogelijk antwoorden.





*