FuturumShop.nl gebruikt cookies voor een betere winkelervaring. Deze melding niet meer tonen.
Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
FuturumShop - Sport is our passion

Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren

Kies uw maat
 
ST Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
 
 
XL Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
 

adviesprijs 299.00

179.00

Inclusief 21% BTW
Recent kochten 24 andere klanten dit artikel ook!
Gratis verzending & retournering

Stuur dit product door naar jezelf, familie, vrienden of collega's.

*
Mailtje is succesvol verzonden.
Er is helaas iets mis gegaan bij het versturen.

Productomschrijving

Op het gehele Zone3 Vision Wetsuit is een Full Speed-Flo™ coating aangebracht, dit minimaliseert de weerstand en verhoogt je snelheid. Alle panelen van het pak hebben een hoge rekbaarheid wat de Vision tot het meest comfortabele wetsuit maakt van Zone3.

Bovenlijf
Het schouderpaneel loopt van elleboog naar elleboog en is 2 mm dik. Door de grote flexibiliteit kan je zwemslag langer zijn en zwem je efficiënter. Het schouder paneel ontlast de druk op de schouders. De Vision is aan de uiteinde van de mouwen en de broekspijpen voorzien van Pro Speed Cuffs TM (manchetten) voor het snel kunnen aan- en uittrekken van het pak. De rits opent van onder naar boven, ook hierdoor is het pak sneller uit te trekken.

Onderlijf
Het grootste paneel op het onderlijf loopt van de heup tot aan de knieën en is 5mm dik. Dit paneel verhoogt de ondersteuning van het drijfvermogen van het bovenlijf. Vijf millimeter is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU (International Triathlon Union).

Specificaties Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren

  • Dikte: variërend van 2 mm tot 5mm
  • Full Speed-Flo coating zorgt voor de laagst mogelijke weerstand in het water
  • Voelt als een tweede huid
  • Schouder delen komen bij uitstrekken onder spanning te staan voor een sterkere slag
  • Pro Speed Cuffs TM (manchetten) voor het snel kunnen aan- en uittrekken
  • 3D panelen dat het oppervlak van de arm vergroot, dus meer power
  • Hoogwaardige YKK rits voor eenvoudig aan en uittrekken
  • Rits: achterzijde, voorzien van koord
  • Bijzonder hoogwaardig en stijlvol ontwerp
  • Kleur: Zwart/Blauw/Rood

 

Bundels

Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren - Veel andere klanten combineerden dit product met:

  • Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    meer info
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    +
    Zone3 Nummerband met Neopreenvakje
    meer info
    ja, op voorraad
    Zone3 Nummerband met Neopreenvakje

    328.00

    200.00

  • Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    meer info
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    +
    Speedo Moulded Siliconen Badmuts Wit
    meer info
    ja, op voorraad
    Speedo Moulded Siliconen Badmuts Wit

    313.95

    193.95

  • Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    meer info
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    +
    Sigma Sport iD.LIFE Activity Tracker Zwart
    meer info
    ja, op voorraad
    Sigma Sport iD.LIFE Activity Tracker Zwart

    398.95

    268.95

 

Maattabel Zone3


Maattabel Wetsuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomtrek (cm)
Small163-17355-6579-91
Small / Medium170-17862-7089-97
Small Tall175-19164-7289-97
Medium173-18368-7497-102
Medium Tall175-19168-7897-102
Medium Large173-18875-82102-107
Large178-19182-92107-112
X Large183-19692-100112-122
XX Large183-19697-115117-127

Maattabel Wetsuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomtrek (cm)
X Small
147-163
46-53
79-84
Small
160-168
54-61
84-89
Small Medium
157-168
60-70
91-97
Tall Small
170-183
54-64
84-91
Medium
165-178
60-67
89-94
Large
168-183
68-78
94-99
X Large
168-198
73-83
99-107

Maattabel Trisuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomvang (cm)Taille (cm)
X Small157-17054-6081-8666-76
Small168-17862-7286-9771-79
Medium170-18568-7891-10279-84
Large175-18878-86102-11286-97
X Large178-19685-95112-12291-102
XX Large178-19690-105117-12791-107

Maattabel Trisuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomvang (cm)
Taille (cm)
X Small
152-16340-5071-8161-66
Small
157-16845-5576-8666-74
Medium
163-17555-6086-9776-81
Large
168-18360-6591-10281-91


 

Klantbeoordelingen

Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren

Mijn beoordeling schrijven Schrijf een beoordeling en maak kans op een waardebon t.w.v. €50.00
  •  
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    4.33 4

    Geplaatst op door
    Prima pak. Ik zocht een wetsuit om de hele winter door te kunnen zwemmen in open water.
    Het borst en bovenbeenpaneel is lekker dik dat isoleert goed. De kraag sluit hoog aan de voorkant, even wennen maar houdt het koude water prima buiten. De blauwe mouw en onderbeen stukken zijn wat slapper en dunner daardoor is het pak makkelijk uit te trekken, handig voor triatleten voor mij niet zo noodzakelijk. Hoop dat die blauwe delen niet gaan uitlubberen.
    Mijn maten zijn: 183 cm 81 kg 107 cm Ik heb gekozen voor een maat L, wat meer lengte bij de armen en benen zodat het pak goed over mijn neopreen sokken sluit.
  •  
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    4.33 4

    Geplaatst op door
    Uitstekend pak, met goed afgewerkte naden. Inmiddels al een paar keer mee gezwommen in zeewater van 16 graden en er komt nauwelijks water naar binnen. Eerst waren er twijfels over de pasvorm, maar uiteindelijk toch gekozen voor de maat L bij een lengte van 1.91m en een gewicht van 85kg. Let wel dat het pak licht kan gaan schuren in de nek bij een langdurige zwemtocht, maar uittrekken gaat bijzonder soepel en snel. De snelle levering en service van Futurumshop is als zeer goed ervaren.
  •  
    Zone3 Vision Wetsuit Zwart/Blauw/Rood Heren
    4.33 5

    Geplaatst op door
    Professioneel pak met fantastishe eigenschappen. Zeer flexibel, makkelijk uit te trekken (triathlon wissel) en hoog drijfvermogen.

    Heb het pak tweemaal tijdens een Ironman gedragen en mijn zwemresultaten zijn sindsdien sterk verbeterd.

    Service van Futurumshop cafe Amsterdam (afpassen) was kundig en zeer klantgericht.
 

Vragen m.b.t. levertijd kunt u sturen naar support@futurumshop.nl

› Stel een vraag

Adri
Beste Medewerker, Ik heb een jaar geleden dit pak bij jullie gekocht (maat L, kleur Blauw). Het probleem nu is dat als je een het pak aan wilt trekken en je trekt te hard of zet je nagel erin dat er scheuren ontstaan in het pak. Is dit een veelvoorkomend probleem met deze pakken? En zit er dan na een jaar nog garantie op?
Brend
Dit zou normaal gesproken niet mogen voorkomen. Graag verkrijgen we enkele foto's van het euvel om dit beter te kunnen beoordelen. Alvast bedankt!
Theo Faay
Mijn lengte is 1.95 m Gewicht 83 kg Borstomtrek 98 cm Welke maat Zone 3 wetsuit (179 euro) moet ik nu bestellen? Is Zone 3 soepel met de borstcrawl?
Remco
Dit pak is uitermate geschikt om de borstcrawl mee te doen. Dit omdat de dikte 2 mm is bij schouders/armen. Gezien jouw lengte en gewicht adviseer ik een L aan te schaffen. Alvast veel plezier van je aankoop. Het is ook mogelijk je aankoop te passen in een van onze FuturumClubs in Amsterdam, Utrecht en Apeldoorn. Dit kun je doen door bij afleveradres te kiezen voor de FuturumClub (woonplaats) en te kiezen voor betaalmethode "betalen bij afhalen".
Jerry Verhoef
Ik ben opzoek naar een wetsuit. Ik ben 175, 77-78kg en een borstomvang van 97,5 cm. Voor de medium ben ik net te zwaar, voor een medium tall ben ik net aan groot genoeg, voor een medium large is mijn borstomvang veel te klein. Ik neig toch naar een medium wat denken jullie? mvgr. Jerry
Thijs
Goede vraag! Wetsuits kunnen erg verschillend vallen, daarom adviseer ik (gezien jouw woonplaats) 2 á 3 maten klaar te laten leggen in onze vestiging in Amsterdam. Dit werkt als volgt: plaats de wetsuits waar je tussen twijfelt in je winkelmandje. Doorloop vervolgens de stappen om te bestellen. Klik hierbij op "Gratis afhalen bij onze FuturumClub in Amsterdam" en vervolgens "Betaal met PIN bij het afhalen" (je betaald uiteraard alleen voor de wetsuit die besluit te kopen). Zodra het klaar ligt in onze Club word je hierover gebeld.
Kenneth Jonckheere
Ik ben 1M76, weeg 61kg en borstomvang 87cm. Zou ik een small medium nemen of toch maar kijken voor een small?
Hans
Gezien de maattabel val je er inderdaad net een beetje tussen in. Vanwege gewicht, bouw en borstomvang neig ik naar een S, Gezien de lengte toch weer net S/M maar ik ben bang dat deze te ruim zit bij de borst en dat het effect van de wetsuit daarmee teniet wordt gedaan. U kunt uiteraard passen en retourneren als het toch niet helemaal goed zit.
Wilco
Ik heb een vraag over de maat van dit wetsuit. Met 80kg, 187cm en borstontstek van 100cm twijfel ik tussen MT en ML, kunt u mij adviseren?
Samantha
Aan de hand van uw lichaamsmaten zou ik u een ML adviseren. Uiteraard kunt u thuis het wetsuit eerst passen, zit deze te strak of te los dan kunt u deze kosteloos retourneren.
Marsha
Hallo Ik heb in dit wedsuit (van een vriend van me)gezwommen en was heel enthousiast en wil hem kopen. Bij De benen was hij iets te kort maar oke. Nu wil ik graag de dames variant van dit pak, maar deze is er niet of is 340 euro. Wat is het verschil tussen dames en heren pakken? Want deze paste, dus kan ik deze gewoon aanschaffen? Er lijkt een prijsverschil van meer dan 100 e te zijn tussen dames en heren pakken...
Samantha
Het verschil tussen een dames en een heren pak zit in de vorm. Dit omdat mannen en vrouwen anatomisch gezien toch wel wat anders gebouwd zijn. Wanneer een mannen pak u echter past is dit uiteraard geen verschil om deze aan te schaffen.
Richard van Gelder
Hallo, Ik ben op zoek naar een wetsuit deze of die van 198 Euro maar mijn maten komen niet helemaal overeen met de maat tabel. Welke maat kan ik het beste nemen. Mijn maten zijn; 179cm, borst omvang 105cm, en gewicht 85Kg. ik heb vroeger wel redelijk veel aan triatlon gedaan en wil het nu weer oppakken,
Martin
In uw geval zou een Medium Large het beste passen, rekening houdend met de genoemde maten.
 Stel uw vraag

Heeft u een vraag over dit product? Plaats deze dan hier en wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden.





*