FuturumShop.nl gebruikt cookies voor een betere winkelervaring. Deze melding niet meer tonen.
FuturumShop - Sport is our passion

Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames

Kies uw maat
 
XS Op zaterdag besteld = zondag verzonden
 
 
L Op zaterdag besteld = zondag verzonden
 

adviesprijs 175.00

110.95

Inclusief 21% BTW
Gratis verzending & retournering

Stuur dit product door naar jezelf, familie, vrienden of collega's.

*
Mailtje is succesvol verzonden.
Er is helaas iets mis gegaan bij het versturen.

Productomschrijving

Met het Lava Trisuit haal je het maximale uit je triathlon. Deze trisuit is gemaakt van premium materialen, is zeer ademend en werkt temperatuur regulerend. De Lava Trisuit is winnaar geworden van de Triathlon 220 Magazin Editor’s Choice Award. Het pak is dan ook al jaren razend populair bij fanatieke sporters waaronder professionele Ironman atleten die zowel zwemmend, lopend als fietsend vele kilometers verslinden. De constructie is van zeer goede kwaliteit. Het lichtgewicht pak zorgt voor een ongeëvenaard drijfvermogen en het houdt je droog gen warm. 360 graden stretch garandeert een optimale bewegingsvrijheid. Optimaal comfort ervaar je dankzij het hoogwaardige tri-lite pad voor triatleten en de siliconen UFO leg grippers maken deze trisuit helemaal af.

Specificaties Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames

  • Aerodynamisch en comfortabele trisuit
  • Trisuit; mouwloos ontwerp
  • Gemaakt van premium materialen
  • Ideaal voor duuratleten
  • Winnaar van de Triathlon 220 Magazine Editor’s Choice Award
  • Siliconen UFO leg grippers houden broekspijpen perfect op zijn plek
  • ‘Iron Performance’ pad biedt extra comfort tijdens fietsen
  • Zeer populair bij professionele Ironman atleten
  • Uitstekend temperatuur regulerend en ademend
  • Extreem hoge kwaliteit
  • Goede UPF zonneprotectie
  • Voorzien van opbergvakje voor o.a. sportvoeding
  • Kleur: Blauw/Groen/Wit

 

Bundels

Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames - Veel andere klanten combineerden dit product met:

  • Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    meer info
    Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    +
    Zone3 Nummerband met Lycravakje
    meer info
    week 7
    Zone3 Nummerband met Lycravakje

    194.00

    129.95

  • Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    meer info
    Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    +
    Zone3 Siliconen Badmuts Zwart
    meer info
    week 7
    Zone3 Siliconen Badmuts Zwart

    183.00

    118.95

  • Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    meer info
    Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    +
    Zone3 Vapour Zwembril Revo Zwart/Goud
    meer info
    week 7
    Zone3 Vapour Zwembril Revo Zwart/Goud

    214.00

    146.90

  • Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    meer info
    Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames
    +
    Zone3 Hand Paddles Zilver
    meer info
    week 7
    Zone3 Hand Paddles Zilver

    192.50

    128.45

 

Maattabel Zone3


Maattabel Wetsuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomtrek (cm)
Small163-17355-6579-91
Small / Medium170-17862-7089-97
Small Tall175-19164-7289-97
Medium173-18368-7497-102
Medium Tall175-19168-7897-102
Medium Large173-18875-82102-107
Large178-19182-92107-112
X Large183-19692-100112-122
XX Large183-19697-115117-127

Maattabel Wetsuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomtrek (cm)
X Small
147-163
46-53
79-84
Small
160-168
54-61
84-89
Small Medium
157-168
60-70
91-97
Tall Small
170-183
54-64
84-91
Medium
165-178
60-67
89-94
Large
168-183
68-78
94-99
X Large
168-198
73-83
99-107

Maattabel Trisuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomvang (cm)Taille (cm)
X Small157-17054-6081-8666-76
Small168-17862-7286-9771-79
Medium170-18568-7891-10279-84
Large175-18878-86102-11286-97
X Large178-19685-95112-12291-102
XX Large178-19690-105117-12791-107

Maattabel Trisuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomvang (cm)
Taille (cm)
X Small
152-16340-5071-8161-66
Small
157-16845-5576-8666-74
Medium
163-17555-6086-9776-81
Large
168-18360-6591-10281-91


 

Klantbeoordelingen

Zone3 Lava Trisuit Blauw/Groen/Wit Dames

Mijn beoordeling schrijven Schrijf een beoordeling en maak kans op een waardebon t.w.v. €50.00
 

Vragen m.b.t. levertijd kun je sturen naar support@futurumshop.nl

› Stel een vraag

 Stel jouw vraag

Heb je een vraag over dit product? Plaats deze dan hier en wij zullen je zo spoedig mogelijk antwoorden.





*