FuturumShop.nl gebruikt cookies voor een betere winkelervaring. Deze melding niet meer tonen.
FuturumShop - Sport is our passion

Zone3 Advance Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze

Kies uw maat
 
L Voor 23:59 uur besteld, morgen GRATIS bezorgd!
 

adviesprijs 399.00

235.95

Inclusief 21% BTW
Gratis verzending & retournering

Stuur dit product door naar jezelf, familie, vrienden of collega's.

*
Mailtje is succesvol verzonden.
Er is helaas iets mis gegaan bij het versturen.

Productomschrijving

Een beginnende triatleet of openwaterzwemmer maakt met de aanschaf van deze suit een goede keuze. Solide, flexibel en comfortabel!Het pak is voorzien van veel specificaties van het Zone3 pakket uit het midden en hoge segment.

De Speed-Flo™ coating is aangebracht op 70% van dit pak, dit minimaliseert de weerstand en verhoogt je snelheid. De overige 30% is gemaakt van neopreen met een rubber coating. Dit is licht van gewicht en heeft een goed drijfvermogen. Dit wetsuit is maximaal 4mm dik. 5 millimeter is de maximale dikte toegestaan voor internationale wedstrijden door de ITU (International Triathlon Union). De panelen van het pak zijn zowel aan elkaar gestikt als aan elkaar verlijmt. Het pak is hierdoor solide, flexibel en comfortabel.

Rond de schouders, oksels en onder armen is het materiaal 2mm dik. Dit zorgt voor een prettige bewegingsvrijheid. De 4mm dikke panelen op de buik en onderrug verhogen het drijfvermogen. De kraag is laag zodat druk op de nek en schouder zo minimaal mogelijk is. Het voorkomt ook een ongemakkelijke druk op de adamsappel. Het Advance wetsuit is voorzien van Pro Speed Cuffs TM (manchetten) aan de broekspijpen voor het snel kunnen uittrekken van het pak.

Specificaties Zone3 Advance Wetsuit Zwart/Paars/Zalmroze Dames

  • Solide en comfortabele wetsuit
  • Dikte: variërend van 2 mm tot 4mm
  • Uniek Yamamoto ontwerp verzekerd allround flexibiliteit, comfort en topprestaties
  • Aqua dynamic coating zorgt voor de laagst mogelijke weerstand in het water
  • Voelt als een tweede huid
  • Pro Speed Cuffs TM (manchetten) voor het snel kunnen aan- en uittrekken
  • Volledig gelijmd en genaaid voor een supersterk en flexibel geheel
  • Hoogwaardige YKK rits voor eenvoudig aan en uittrekken
  • Rits: achterzijde, voorzien van koord
  • Bijzonder hoogwaardig en stijlvol ontwerp
  • Kleur: Zwart/Paars/Zalmroze

 

Maattabel Zone3


Maattabel Wetsuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomtrek (cm)
Small163-17355-6579-91
Small / Medium170-17862-7089-97
Small Tall175-19164-7289-97
Medium173-18368-7497-102
Medium Tall175-19168-7897-102
Medium Large173-18875-82102-107
Large178-19182-92107-112
X Large183-19692-100112-122
XX Large183-19697-115117-127

Maattabel Wetsuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomtrek (cm)
X Small
147-163
46-53
79-84
Small
160-168
54-61
84-89
Small Medium
157-168
60-70
91-97
Tall Small
170-183
54-64
84-91
Medium
165-178
60-67
89-94
Large
168-183
68-78
94-99
X Large
168-198
73-83
99-107

Maattabel Trisuits heren

MaatLengte (cm)Gewicht (kg)Borstomvang (cm)Taille (cm)
X Small157-17054-6081-8666-76
Small168-17862-7286-9771-79
Medium170-18568-7891-10279-84
Large175-18878-86102-11286-97
X Large178-19685-95112-12291-102
XX Large178-19690-105117-12791-107

Maattabel Trisuits dames

Maat
Lengte (cm)
Gewicht (kg)
Borstomvang (cm)
Taille (cm)
X Small
152-16340-5071-8161-66
Small
157-16845-5576-8666-74
Medium
163-17555-6086-9776-81
Large
168-18360-6591-10281-91


 

Klantbeoordelingen

Zone3 Advance Wetsuit Dames Zwart/Paars/Zalmroze

Mijn beoordeling schrijven Schrijf een beoordeling en maak kans op een waardebon t.w.v. €50.00
 

Vragen m.b.t. levertijd kun je sturen naar support@futurumshop.nl

› Stel een vraag

Annelise Bijnen
Is dit wetsuit maat L geschikt voor mij. Mijn maten zijn: Le 1.58 Gew. 64 Borst. 99 Ter info: mijn leeftijd is 68 jaar.
Brend
Qua lengte is de maat L te groot voor je. Maat L is geschikt voor lengte 168-183cm.
 Stel jouw vraag

Heb je een vraag over dit product? Plaats deze dan hier en wij zullen je zo spoedig mogelijk antwoorden.





*